Sektörler

Vizyon&misyon

Vizyon&misyon
VİZYONUMUZ
Lojistik sektöründe, müşteri ve çalışan memnuniyetini ilke edinmiş bir kurum olarak, dünya ölçeğinde marka güvenirliliği ile tercih edilen stratejik bir çözüm ortağı olmak!

MİSYONUMUZ
Yurtiçinde sunmuş olduğumuz hizmetlerde en güvenilir ve en verimli çözümler sunarak müşterilerimiz için değer ve farklılık yaratmalarına yardımcı olmak, hizmet kalitesinden ödün vermeyerek müşteri memnuniyetine odaklanmış ve kazanılan güvenilirlik ve saygınlığı devam ettirerek, çalışanlarımıza gurur aşılayarak, ülkemizin geleceği için sorumluluk paylaşarak sektördeki liderliğini sürdürebilmektir.

Sürdürülebilir yaşam çerçevesinde çevreyi korumak, çalışanların kendi içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarabilmelerini sağlamak için “insancıl” ve “özgür” bir çalışma şekli geliştirmek, yürüttüğümüz faaliyetlerde kullandığımız müşteri bilgilerini ve edindiğimiz, işlediğimiz, sakladığımız her türlü bilginin gizlilik, bütünlük ve erişilebilirliğini sağlamak, hizmetlerimizde sağlam, dinamik teknolojik altyapımız ile müşteri taleplerinin ve beklentilerinin bir adım önünde olarak müşterilerimizin her zaman bir numaralı tercihi olmaktır.

DEĞERLERİMİZ
MLA LOJİSTİK olarak ana hedefimiz; topluma ve çevreye saygılı bir ortamda, yeniliğe açık ve üst düzeyde lojistik bilgisi ve tecrübesi ile kurumsallaşmış bir yapıyla, zamanında, hatasız ve uluslararası standartta üretilen hizmetlerimizin MLA kalitesi ile sektörde lider olarak yer almasıdır.

Sunduğu hizmetlerden daha çok müşterinin memnuniyetini sağlamak ve Toplam Sistem Yönetimi Çözümlerin de lider bir firma olarak alanında en öne geçmektir.

MLA LOJİSTİK, dünyada giderek bozulmakta olan ekolojik dengeleri koruma altına almak amacıyla, faaliyet alanında yer alan lojistik hizmetlerin başlangıcından sonuna kadar geçen tüm süreçler için de ilkeler belirlemiştir.

Kendimizi müşterilerimizin beklentilerine odaklayarak bu beklentileri yerine getirmek için sıkı çalışmalar yapmaktayız. Verdiğimiz hizmetin aşamasını dikkatle takip ediyoruz.

Cengiz YILMAZTÜRK
CEO


Copyright © 2017 by Mla Lojistik. Tüm Hakları Saklıdır.