Sektörler

Uluslararası

Tüm dünyaya ulaşmak, güvenli bir adımla başlar...
İş ortaklarına her alanda en yenilikçi çözümleri sunma bilinci ile ilerleyen MLA Lojistik, uluslararası hizmetler departmanında da kreatif çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerine uluslararası arenada güvenli hizmet sağlayan MLA Lojistik; kara, hava, deniz ve demiryolu taşımacılığının yanı sıra intermodal taşımacılık gibi ayrıcalıklı hizmetleriyle de ön plana çıkmaktadır.
MLA Lojistik, köklü deneyimleri ve alanında uzman kadrosuyla ilerleyen yenilikçi bir lojistik firmadır. Müşteri beklentilerine uygun çözümler sunarak, sektörel bilgi birikimini memnuniyet hedefine ulaştırır. Doğru bilgi akışının ve tam zamanlı haberleşmenin önemine inanarak çalışmalarını sürdüren MLA Lojistik, uluslararası hizmetler departmanında güven odaklı yaklaşımıyla dikkat çekmektedir.
Kusursuz hizmet, etkin bilgi akışı ve zamanında haberleşme politikasıyla ilerleyen MLA Lojistik; yaygın lojistik ağıyla kusursuz hizmet sunmaktadır. Kurulduğu ilk günden bu yana tutku ve başarıyla ilerleyerek, uluslararası taşımacılık ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamaktadır.
MLA Lojistik, aynı düzeyde hizmeti tüm müşterilerine en makul maliyetle sunmayı hedeflemektedir.
Uluslararası
Hizmet sağladığı her alanda lider isim olma gayesiyle ilerleyerek, müşterilerine yalnızca network ağı geniş bir lojistik servisi sunmayı değil; aynı zamanda başarılı ve etkin bir iş ortağı olarak sektörde yer edinmek adına çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.
Copyright © 2017 by Mla Lojistik. Tüm Hakları Saklıdır.