Sektörler

Gümrük İşlemleri

Gümrükleme hizmetleri; mevzuat bilgisi, tecrübe ve kalitenin birleşimidir...
MLA Lojistik, dağıtım ve depolama hizmetlerinin yanı sıra gümrükleme hizmetlerinde de maksimum güvenlik sunmaktadır. Gümrük mevzuatı alanında uzman kadrosuyla, kurallar çerçevesinde ilerleyerek; müşterilerinin haklarını ve ürünlerini güvence altına alır.
Gümrükleme hizmetlerinin tüm yönetim ve denetim aşamalarında deneyimli gümrük müşavirliği uzmanlarıyla çalışan MLA Lojistik, sigortalama hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyetini korur. Türkiye'nin dört bir yanında ithalat ve ihracat işlemlerini eksiksiz gerçekleştirir. Kapsamlı gümrük hizmetlerine ek olarak danışmanlık hizmeti de sunar. Böylece müşterilerinin gümrük mevzuatı hakkındaki güncel değişiklikleri takip etmesini kolaylaştıran MLA Lojistik, bilginin ışığında ilerler.
Tüm müşterilerine eşit hizmet garantisiyle yaklaşan MLA Lojistik, mevzuatın çizdiği doğrultuda ilerler. Gümrükleme hizmetlerini eksiksiz ve tam zamanlı sağlayarak, tedarik zincirinin aksamasını önler. Müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarına uygun şekilde ilerleyerek, kapsamlı çözümler üretir.
Hızlı teslimatın müşteri memnuniyetinde en önemli faktör olduğunu bilerek çalışmalarını sürdüren MLA Lojistik, gümrükleme hizmetlerinde kesintisiz destek sunar. Güvenlik ve kaliteden taviz vermeyerek; ihtiyaçlara göre özelleştirilmiş iş çözümleri sağlar.
Gümrük İşlemleri
Müşterilerinin beklentileriyle senkronize şekilde ilerleyen MLA Lojistik, mevzuata ve taleplere uygun şekilde çalışmalarını sürdürür.
Copyright © 2017 by Mla Lojistik. Tüm Hakları Saklıdır.